Megosztás a FacebookonNégy métert zuhant egy férfi az állványról
 Péntek este folyamán, Jászalsószentgyörgyön egy fõút melletti telephelyen felállÃtott állványzatról egy 52 éves dolgozó mintegy négy méter magas állványzatról leesett. A férfit életveszélyes sérülésekkel szállÃtották a Hetényi Géza kórházba, az ügy további részleteit a rendõrség vizsgálja - tudtuk meg Veres Évától a JNSZ megyei Rfk. sajtóügyeletesétõl. Forrás: Szoljon.hu
|