Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202408200859230_t1.JPG
Tüzijáték


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Családi nap 2024.
Jótékonysági rendezv...
Ballagás 2024.
Jász Világtalálkozó...
Búcsú 2024.
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 10
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,391
Legújabb tag: xyzzs
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Szombati és vasárnapi foci a Vadasban. [102 megnyitás] Fergeteges családi és retro napra készülnek Jászalsószentgyörgyön [902 megnyitás] Beavatkozás lehet a ritka kórral élő Velkei Nikoletta reménye [1377 megnyitás] Önkormányzati és EP. választás 2024. [11390 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [1258 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [1020 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [2127 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [1314 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [1782 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [6576 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 1 / 2 1 2 >
Szerző RE: I. Családi nap
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-10-01 19:32
Engem a Mirigy fotók érdekelnének, igaz ott voltam ,de annyi eszem nem volt hogy vigyem a fényképezõgépet...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző Családi nap fotói
pcdgirl
Tag

Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2008.09.28
Elküldve: 2008-09-30 19:53
Üdv. Mindenkinek!

Fotókat keresek a fellépõ táncos lányokról!

Fotózott valaki???????


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
chasey
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.09.25
Elküldve: 2008-09-29 17:42
Szép napot, nekem nagyon tetszett a családi nap, jól éreztünk magunkat. Az egyetlen , ami nem tetszett, az a tüzijáték utána program szervezésének hiánya volt. Mi volt a szervezõk célja azzal az egy emberrel, aki a színpadon "dalolászott", semmilyen hangulat nem alakult ki, táncolni sem lehetett. Ezen kívül, jó volt.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
laca08
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2008.06.05
Elküldve: 2008-09-28 09:20
Kedves Catsse!

Könnyes szemmel olvastam a soraidat! Magyon összeszedett és megható voltál, de sajnos nem tudok veled azonosulni.

Egy picit fafejû vagy. Nem sértésként mondom csak egy kósza vélemény!

Üdv.




* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-09-28 08:27
Figyelj catsee,vagy mi..!!

ne gyere már te is ezekkel az ökör törvényekkel,úgy beszélsz mintha még valaki betartaná Magyarországon õket!
Legyen bármilyen horderejû!!
Itt ebben a"porfészekben"egy évben 2 dolog történik,akkor szeretnék magukat jól érezni az emberek,a többi smafu!!
Én egyik oldalon sem állok,az iwiw meg a NBH-nak lett kitalálva,hogy megnyugtassalak,persze sokan tagadják,de a józanabbak tudják,ezért nem leszek fent sosem!
De sorolhatja itt nekem a paragrafusokat bárki,ebben az országban a törvényt senki nem tartja be,FENT és lassan lent sem,akkor miért nem tehetnénk egy nap kivételt mi is!!

Cirkuszt és kenyeret...,ha már más nincs!

Üdv:Jakab tezsvír!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
catsee
Tag

Hozzászólások: 0
Regisztrált: 2008.09.25
Elküldve: 2008-09-26 20:03
Sziasztok!

Hmm.. nem is tudom, melyikkel kezdjem..

laca08? Melyiket szeretnéd? Fõként Neked szólnak az alábbi sorok.

Legyen az, hogy miért is van a horgászverseny és a Családi Nap egy napon? Legyen. Azt mindenekelõtt tudni kell, hogy ez már nem az elsõ alkalom, hogy egy napon rendezik a falunapot (mikor hogy hívják) és a versenyt. Ez részint azért is van, mert mivel a falunkat nem Berentének hívják, ahol pl. 1,3 milliárd Ft az éves költségvetés, ezért igen nehéz a rendelkezésre álló forrásokból (igen, ez a pénz) egy egész napos programot összehozni. Horgászversenyt egyébként is szoktak szervezni, arra szinte minden hétvége alkalmas. Viszont ha a falunappal van egy napon, így annak jelent egy további délelõtti programot, ami relatíve olcsón megoldható. Tehát nem a Családi Napot használják ki! Egyszerûen arról van szó, hogy így egy nap van több minden a faluban, nem minden héten egy-egy valami.

Az pedig hogy kizárnának valakit is, hogy ott legyen? Mindenkit szívesen várnak szerintem. Az indulás ugyan (MOHOSZ törvényekben rögzített) feltételekhez van kötve, de nézõnek, szurkolónak bárki kimehet! A forma1-re is kimehet akárki, de a kocsikba nem ülhet bárki! Oda (is) azért mennek ki az emberek, hogy jól érezzék magukat a heti munka után és beszélgessenek egy jót. A nap célja szerintem ez.

Azt mondod: "Rugalmasság kérdése az egész!" Persze. Ez az! Értelmezzük rugalmasan a szabályokat! Milyen jó is lesz minden! Gondoljunk csak bele, mi történne a szabályok rugalmas értelmezésekor pl. a forma1-en! Van így is elég baleset, még több kellene? Nem hiszem.
Ugyanilyen rugalmas értelmezése a szabályoknak az adócsalás vagy az okirathamisítás is például..

Engedélyek a területhez? Ne engem kérdezz! Holnap kinn lesz sok hozzáértõ ember, biztos válaszolnak ha kérdezel. Annyit tudok, hogy halastavat 50 évre a Sport Horgász Egyesület bérli. Ez még nem járt le. Tehát használhatják a tevékenységeikhez. Az engedélyekrõl pedig a tulajdonosnak kell gondoskodnia (ez az önkormányzat).

A nevem? Pontosan rá kattintva ott a teljes nevem, szándékosan adtam meg, hogy a többieknek ne névtelen emberekkel kelljen társalogniuk.
NwLGL tudta! Ott a csoki! smiley THX!

Szóval a név megadása - amit nem látok Tõled -, úgy vélem, alapvetõ emberi forma. Mint a köszönés, bocsánatkérés - amit szintén nem látok.. - stb. Olvass egy kis Márait (Márai Sándor), jót fog tenni! Õ írt a formákról a Füveskönyvben például.

"De láttam az adatlapját. Miattam egy regisztrált felhasználóval több van. Egy köszönömöt szívesen fogadnék a honlapüzemltetõtõl! smiley Éljen!!!" - Éljen! Büszke lehetsz magadra! Ennyi embert egyszerre megbántani valóban teljesítmény! Na bumm! Egy reggel több az oldalon és sokkal több megbántott ember. Bár tény, fellendült a forgalom... ki honnan nézi a dolgokat...

Tényleg, majdnem elfelejtettem: hogy elfogult vagyok-e? A válaszom NEM. Már csak azért sem, mert a belinkelt és idézett, §-al kezdõdõ mondatok nehezen tudnak elfogultak lenni.

Úgyhogy szépen kérlek, a családom helyett a leírtakba próbálj belekötni, ha már annyira ráérsz! Figyelj, bizonyára bánt, hogy egy 21 éves srác pár észérvvel és szabály idézésével módszeresen megalázhat.. mindenkivel megesik. Túl kell rajta lépni (minden csoda három napig tart, idõvel elfelejtik), nem elfogultsággal vádolni a másikat, akivel még egy élõ szót nem váltottál, nem is ismered. Én sem ismerlek Téged, csak a leírtak alapján tudok dolgokat leszûrni, az pedig sajnos igen kiábrándító!

Ennyi voltam, részemrõl lezárva, ha bárkinek bármi kérdése van, holnap felteheti a versenyen megjelenõ sok kedves embernek!
Biztosan kifelejtettem valamit, bocsánat érte, ember vagyok, be kell valljam. smiley De szépen kérek mindenkit, ne egymás háta mögött véleményezzük a másikat. Innen indul minden félreértés és pletyka is.

Üdv!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-09-26 18:28
Miattam egy regisztrált felhasználóval több van. Egy köszönömöt szívesen fogadnék a honlapüzemltetõtõl!




Köszi! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: I. Családi nap
laca08
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2008.06.05
Elküldve: 2008-09-26 13:22
Köszi Traktor és NwLGL az infót. Én lusta voltam az iwiw-en nézelõdni!

De láttam az adatlapját. Miattam egy regisztrált felhasználóval több van. Egy köszönömöt szívesen fogadnék a honlapüzemltetõtõl! smiley Éljen!!!

Ez a Kecskés Tamás név sokat sejtetõ! Nem vagy te egy kicsit részrehajló kisöcsém?

smiley
Szerintem de!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-09-26 12:47
Mucus meg ne lássa ezt a nevet, mert lesz itt szimbolika


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-09-26 12:39
Tényleg!
Követelem, hogy a horgász egyesület térítse meg az iwiw-el eltöltött másfél napomat!! De minimum egy fekáliával szennyezett iszapszagú halászlével kedveskedjenek nekem.
Csávó-hapsi-krapek egyházmegye megtévesztett, ilyen találó nevet, nem térek magamhoz: catsee


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2008-09-26 11:49
[quote]Minden variációt kipróbálva egy egész nap iwiw.
Aztán jött a kiejtés szerinti fonetikus tudsz hunul játék.
Oszt a csávót Kecsinek hívják. Ez így másfél nap iwiw.[/quote]

Vagy csak elég lett volna megnézned az adatlapját itt. (Teljes név)

smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-09-26 11:38
Több az, mint 2 perc. De rájöttem a trükkre.
Angolul írta emberünk a nevét.
Vegyük sorba: cat: csávó, hány, hapsi, korbács, krapek, macska, manus, muksó, pasas, rókázik, rosszindulatú nõ
see: egyházmegye, érsekség, lát, püspökség
Minden variációt kipróbálva egy egész nap iwiw.
Aztán jött a kiejtés szerinti fonetikus tudsz hunul játék.
Oszt a csávót Kecsinek hívják. Ez így másfél nap iwiw.
Én átlapoznám annak a tónak az egyéb engedélyeit is, amik az elmúlt években még nem álltak rendelkezésre a horgász egyesületnek.
Dicséretükre szóljon, hogy az önkormányzati támogatásukat ezen engedélyek és tervek beszerzésére fordították. Vagyis csak remélem.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
laca08
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2008.06.05
Elküldve: 2008-09-26 09:00
Kedves Catsee!

Lehet hogy túllõttem a célon ezzel a seggnyalózással, de hirtelen felindulás volt. Nem akarom tovább magyarázni!
De:
1. Ha a falu egy családi napot rendez akkor abból miért zárnak ki egyeseket. Hallottál már olyat hogy hobbihorgász? Én az vagyok egy évben elmegyek kg 2-3-szor egyet lógatni. Nekem is van ilyen horgász vizsgám amirõl beszélsz, csak már évek óta nem váltottam állami jegyet, mivel a munkámból kifolyólag nem tudok annyi idõt hódolni ennek a jó kis sportnak. Nem tudnám kihasználni!
Ha érdekel kb 15 éve csinálnam Szolnokon a Tabánba!
2. Általában az ilyen falunap szerûségekre külön engedélyek kellenk. Pl területfoglalási stb. Az ilyen rendezvények is akkor törvényesek, ha rendelkezésre állnak szükséges engedélyek. Egy családi horgászversenynél is lehetne kivételeket képezni. Rugalmasság kérdése az egész! Csak annyit kellene, hogy Kecskés Feri rábolintson! Cáfolj meg ha nincs igazam. Az a baj hogy sokkal könnyebb egy ilyen versenyt megszervezni, ha van háttéranyag.
3. Ha ilyen "komoly" szabályok vannak, akkor az egyesület rendezzen versenyt máskor, saját magának, de ne a családi napot kihasználva! Az ilyentõl hányingerem van!!!
4. Ha a név nélküliség szóba került, te sem nevesítetted magad. Ha kíváncsi vagy rám akkor neked csak 2 perc iwiw az egész!

Üdv.
laca


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
catsee
Tag

Hozzászólások: 0
Regisztrált: 2008.09.25
Elküldve: 2008-09-25 23:49
Kedves laca08!

Bocsánat, a polgári neved nem tudom, bizonyára elfelejtetted megadni, ezért szólítalak így.
Elõrebocsátom, nem vagyok semmilyen szinten szervezõje a horgászversenynek, de gondolom nem nehéz rájönni, milyen kapcsolatban állok az egyik szervezõvel..
..ha mégsem menne, a mai világban 2 perc iwiw és már meg is van a válasz. smiley
Ennek ellenére magamtól írok, a szervezõk többsége szerintem az oldal létezésérõl nem tud, én is merõ véletlenségbõl tévedtem ide.
A falunap, vagy "Családi Nap" ha úgy tetszik többi részérõl pedig csak annyit tudok, ami a szórólapon is van.

Szóval azért írok, hogy felvilágosítsalak, igen nagy tévedésben vagy, ami a versenyen való indulást illeti. Úgy gondolom - többek között - rettentõ nagy felelõtlenség és modortalanság a részedrõl, hogy elõzetes tájékozódás nélkül élsz elég súlyos kritikával a szervezõkkel szemben. Emellett nem hiszem, hogy pont ezen az oldalon reagálni fognának, hisz nem ismerik.

Nos, ami a versenyen való indulást illeti, a MOHOSZ (Magyar Országos Horgász Szövetség) igen egyértelmûen rendelkezik afelõl, hogy ki horgászhat Magyarország vizein. Emellett a szervezõknek, vagy az egyesületi vezetõségnek sincs lehetõsége változtatni ezeken a szabályokon. Ha lenne, akkor sem valószínû, hogy változtatnának e tekintetben, hiszen nem véletlenül hozták õket, olyan szakemberek, akik minden bizonnyal járatosabbak a témában, mint mi ketten együttvéve. Ezeket a szabályokat kötelessége mindenkinek (az egyesületeknek is) betartani.
És hogy hogyan rendelkeztek annak idején?

Kis ízelítõ:

"Magyar állampolgár (14. életévét betöltött) akkor horgászhat, ha az állam által elõírt horgászvizsgát leteszi, horgászatra jogosító okmányokkal - állami horgászjegy, területi engedély - rendelkezik."

"(2) Halvédelmi bírságot kell kiszabni azzal szemben is, aki halfogásra jogosító okmányok nélkül vagy a törvényben foglalt tilalmakat és korlátozásokat megszegve halfogásra alkalmas állapotban lévõ eszközzel tartózkodik halászati vízterületen vagy annak partján."

"Hhtv. 51/A. § A határidõre meg nem fizetett halgazdálkodási bírság és halvédelmi bírság adók módjára behajtandó köztartozás."

Mint írtam is: ízelítõ. Ha bõvebben el szeretnél mélyedni a témában, csak ajánlani tudom:

http://www.mohosz.hu/kezdo.html

http://www.mohosz.hu/egyesuletekrol.html

Csak ha idáig nem találtad volna meg..
bár a google elsõ 10 találatában is biztos szerepelnének a linkek.


Erika!

A jogszabályokat mindig figyelembe kell venni! Nem csak akkor, amikor az nekünk kedvez, tudod?
Igen, mégegy: a Horgász Egyesület "kedves vezetõje" Kecskés Ferenc (hoppá, itt a kapcsolat smiley). Van neve. Szerintem tudod is. (Ha mégsem, a következõ mondatot visszaszívom és bocsánat!) Attól, hogy nem nevezed meg, még nem lesz kevésbé személyeskedõ a hozzászólásod! Arról nem is beszélve, hogy itt üzengethetsz neki, nem fogja olvasni. Nem tehet róla, nem ismeri úgy az internetet, mint pl. Te. Én sem értek a CO heggesztéshez..


Ismét laca08!

(Még mindig nem tudom a neved, ha van kedved, írd ki légyszives! Úgy érzem mindenképp egyenesebb módja a fórumozásnak.)
Tehát szabályok vannak, be kell õket tartani, nem véletlenül vannak. Hiszen ha már példálóztál (és meg kell hagyni, szerintem nem nagyon állják meg a helyüket, de még viccesnek sem viccesek..), példálózok én is.
Ha már elolvastad a MOHOSZ szabályzatot, rájöhettél, hogy vizsgát kell tenni az állami horgászjegy kiváltása elõtt (ez a feltétele). A vizsga tananyaga egyebek mellett a halakkal való kíméletes bánásmód leírását is tartalmazza. Nem azért kell vizsga az engedélyhez, hogy szívózzunk a néppel (nem a vizsgák díjából tartják el a MOHOSZ-t), hanem hogy a halak maradandó sérülés nélkül kerülhessenek vissza a vízbe, vagy ha nem is, minimális mértékben szenvedjenek - gondolom én. A jogosítvány sem véletlenül kötelezõ: ha valaki nem tud vezetni és mégis megteszi, kárt tehet másokban. Remélem nem nehéz behelyettesíteni a "horgászni" és a "halakban" szavakkal.

Gondoltam a végére hagyom a "seggnyalókat". Szóval most akinek van állami jegye (nem sajnálta az idõt, fáradságot, letette a vizsgát, kiváltotta az állami jegyet), az most seggnyaló? Ezt Te sem gondolhatod komolyan.. Maximum lejáratod vele magad. A Te dolgod.
Viszont az már nem, hogy nem két embert sértettél meg ezzel! Nem tudom a pontos egyesületi taglétszámot, azt meg fõleg nem, hogy hány embernek van állami jegye (csak hogy megértsd, nem tudom hány seggnyaló van az országban smiley).

Viszont tudod mit? Gyere ki a versenyre! (lehet én is kinn leszek amúgy)
Ott kéne leseggnyalózni a nevezõket! Érdekes lenne! Õk szerintem nem ilyen higgadtan reagálnának.. Már csak azért is kimennék, hogy megnézzem ezt. xD

Na mindegy. Ezek útán szerintem az a MINIMUM, hogy visszavonod amit írtál és bocsánatot kérsz az érintettektõl. Ez ugyanis az elfogadott emberi viselkedésmód.

Bocsánat, hogy ilyen hosszasan feltartottalak Titeket, de úgy éreztem egy ilyet tisztázni kell. Nem pusztán személyes/családi sértõdöttségrõl van szó. Ez egyébként is nonszensz. Ha valamirõl nem tudunk eleget, vagy ne formáljunk ilyen véleményt, vagy olvassunk, érdeklõdjünk utána és utána véleményezzük.

Sziasztok! További jó fórumozást! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
chasey
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.09.25
Elküldve: 2008-09-25 16:10
...augusztus 20-a, mikor nem mertünk a gáton mennismiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
hekas
Tag

Hozzászólások: 0
Regisztrált: 2008.09.25
Elküldve: 2008-09-25 16:05
meg ez az elõzö falunap vagy micsoda h ezres a belépõ...meg a fasom nem kéne,?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
terika
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2008-09-25 16:01
Egyet értek Veled is Laca08!
Tényleg nagy hiba, hogy Horgász engedély nélkül nem lehet a Horgászversenyen indulni! Fel lehetne tenni a kérdést, hogy akkor kinek van rendezve a Családi nap! Nem a falunak?

Kedves Horgász Egyesület!
A jogszabályt nem most kellene figyelembe venni!


Üdv mindenkinek!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
laca08
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2008.06.05
Elküldve: 2008-09-25 08:34
Kedves Rendezõk!

Az elõzõ beírásom egy hirtelen felindulás volt, ami még most is igaz, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a kkor a következõ programokhoz a következõ kívánalmaknak kellhet megfelelni:

A horgászverseny elõírásai elég szigorúak, ha ebbõl indulunk ki akkor a fõzõversenyen is csak szakácsok indulhatnak! elsõdleges szempont hogy minden csapatban lenni kell egy szakmunkásvizsgával rendelkezõ szakácsnak, a PB gázpalackot kezelõ biztonsági embernek. A szerevezõk kérik az ehhez feljogosító igazolványok bemutatását.
Az asszonykórus bemutatóját csak zenei végzettségûek hallgathatják, a vendégeket erre kiképzett szakemberek ellenõrzik. Aki ezt otthonhagyja az csak befogott füllel lehet ott.
A táncosok bemutatóját csak képzett táncoktatók tánctanárok tekinthetik meg, aki ezekkel nem rendelkezik, az jobb ha otthon marad!
Aerobik bemutató! Kizárólag a Béres Alexandra iskolában végzettségek szerzõk tekinthetik meg! Vigyázat ezt is ellenõrzik!

Az Irigy Hónaljmirigyet csak a Színmûvészeti humor szakán végzett hallgatók, vén diákok tekinthetik meg.

remélem nem így lesz. Elgondolkodtató, hogy egy egy falusi rendezvényen aki ott akar lenni. Részt akar venni, és még van is kedve hozzá. Egyszerûen azt mondják, nincs állami jegy akkor nincs horgászverseny. Nevetséges! Ennyi erõvel rendezhetné SzabóLaci is ott legalább bárki indulhat.

Ennyit errõl! Én biztos nem leszek kint és akit csak tehetek lebeszélek róla. Egyenló esélyek! Ha-ha-ha-ha!

Itt tartunk! Ez van el kéne fogadnunk, de ne fogadjuk el mert ha egyszer elfogadjuk akkor utána természetesnek veszik!

Várom a szervezõk reflektálását!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
laca08
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2008.06.05
Elküldve: 2008-09-25 08:12
Biztos jó lesz a horgászverseny, az a baj hogy csak kiválasztottak indulhatnak mint pl seggnyalók! Ez egy igazi családi nap, aki nyal az kap.

Én sajnos nem vagyok az! Nem is indulhatok!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: I. Családi nap
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 494
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2008-09-20 09:21
de mirefel van eza program?? csakmert edig sose voltmég ilyen.
de mindenképp ottleszek smiley fõleg ha télleg jön az irigy hónaljmirgy


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 1 / 2 1 2 >
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
3.12.123.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
3.139.105.xxx @ forum...
3.145.157.xxx @ photo...
66.249.70.xxx @ photo...
3.14.255.xxx @ photo...
3.145.110.xxx @ reada...
3.137.161.xxx @ photo...
3.133.158.xxx @ news.php

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 178 hete
Észrevétel... 233 hete
Egyéb videók 463 hete
Zene 465 hete
Utcanev valt... 466 hete
Országos po... 517 hete
Humoros videók 540 hete
Vadas 553 hete
Emlékek 628 hete
Kifestõk, s... 649 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Sajnálod, hogy Szarvák Imre befejezi a polgármesterséget?

Igen

Nem

Semleges

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
17074 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar